slecna

O nás


Vítejte na stránkách svatební agentury Šik svatby.

Jmenuji se Eva Glaserová a mým cílem je naplnit Váš svatební den elegancí, krásou a romantikou.

Svatební den je jedním z nejkrásnějších dnů v životě zamilovaných. Bude mým potěšením pomoc Vám, abyste tento den Vy a Vaše rodina prožili s úsměvem a bez starostí.

:-*

Naše služby

Koordinace svatebních příprav - Koordinace svatebního dne - Dekorace svateb

Snoubencům nabízím kompletní servis, související se svatebními přípravami. Na první schůzce mi sdělíte Vaše přání a sen, a pak si jen užívejte příjemné okamžiky příprav Vaší svatby.

 • Doporučím Vám vhodnou lokalitu dle velikosti a stylu Vaší svatby.
 • Poradím také s potřebnými formalitami na úřadech.
 • Fotograf & Kameraman
 • Vizážistka & Kadeřnice
 • Hudba na obřad & Kapela & DJ
 • Catering
 • Výzdoba, design svatebního obřadu a hostiny
 • Květiny
 • Půjčení dekoračních předmětů.
 • Svatební Harmonogram
 • Koordinace svatebního dne

Každé nevěstě se věnuji individuálně. Vaše svatba je pro mě originální a na první schůzce ráda vše přizpůsobím Vašim požadavků. Pro konkrétní představu o koordinaci si sjednejte první schůzku zdarma.

Markétka & Pavel

Více

Janička & Martin

Více

Mirka & Honza

Chci touto cestou ještě jednou moc poděkovat Evičce a celému týmu za to, že náš den byl tím nejhezčím. Evička je nejen krásná a sympatická, ale hlavně milá, hodná a tak přirozená. Cokoliv jsem chtěla, potřebovala, nebyl to problém. Přesně se vcítila do toho, co jsme chtěli. Díky ní jsem svůj den prožila naplno. Nemusela jsem nic řešit, jen si vše užívat. Nikdy toho nebudu litovat! Proto neváhejte a pokud si chcete vše taky naplno užít bez stresu a zařizování vezměte si Evičku. Je to investice, které nebudete litovat! Ještě jednou děkuji Evi, za vše

Foto: Jiří Tvaroh 

Vizážistka: Lydia Visage 

Více

Petra & Sergio

Foto: Jitří Tvaroh

Kamera: Petr Baštář

Vizáž: Lydie Visage

Kadeřnice: Nikola Pernerová

Kapela Yamaband

Musica festiva di Praga

Svatební dort: Sladké od Blanky Blanka Lenghardtová

Markéta Frycová - obchodní manager zámek Štiřín 

Více

Maruška & Petr

Více

Míša & Milan

Díky Šik svatbě byl náš svatební den pro všechny krásným a nezapomenutelným zážitkem bez zbytečných škobrtnutí. Evička je nesmírně kreativní, je připravena na všechno, vše vykomunikuje a vždy nám vyšla vstříc. Zprvu jsme nevěděli, zda do koordinace svatby investovat, ale udělali jsme to a rozhodně jsme nelitovali. Spolupráce nám ušetřila spoustu času a starostí. Děkujeme
Více

Martina & Honza

Díky Evičce jsme prožili nádherný a nezapomenutelný svatební den. Pečlivé přípravy dle jejích zkušeností se vyplatily a nemuseli jsme se stresovat, že něco není hotovo. Vše probíhalo hladce  a svatbu jsme si maximálně užili my i naši hosté. Celý den byl pro nás neuveřitelně emotivní a proto pro nás bylo důležité, že jsme se na Evičku mohli spolehnout a jen si naplno užívat našeho dne. S Evičkou si opravdu užijete dokonalý a nezapomenutelný svatební den dle Vašich představ! Jestli váháte, zda si vzít koordinátorku nebo si vše zařídíte sami, tak neváhejte a užijte si Váš svatební den bez starostí.

Více

Zuzka & Kuba

Evičce moc děkujeme za super koordinaci svatby, vše jsme měli podle našich představ a bez starostí. Výzdoba nádherná a spolupráce perfektní :-) Určitě všem moc doporučujeme :-). Děkujeme Litvanovi :-)

Více

Petra & Tomáš

Hrozně moc bych chtěla poděkovat jménem svým i svého manžela za nádhernou a dokonale zorganizovanou svatbu. Vše klaplo jak mělo díky profesionálnímu přístupu slečny koordinátorky a za to ještě jednou moc děkujeme Faktorovi  
Více

Volné termíny / napište nám


Warning: unlink(./captcha/.@__thumb): Is a directory in /data/web/virtuals/188066/virtual/www/captcha.php on line 38

* JMÉNO

* TELEFON

* E-MAIL

Opište 3 černé znaky
captcha image

kontakt

 

BC. EVA GLASEROVÁ

+420 773 899 986 | SIK.SVATBY@SEZNAM.CZ