Řekla jste své ,,Ano,, nyní si s námi můžete splnit svůj sen.

Koordinace svateb 

svatební obřad
svatební obřad

Jak bude vše probíhat?  

Nejprve si společně vychutnáme dobrou kávu, u které se seznámíme a popovídáme si o představách Vašeho velkého dne. Poté co mi prozradíte Vaše sny a přání Vám doporučím ta nejlepší místa pro uskutečnění Vašeho svatebního dne.

Následně Vám doporučím ověřené dodavatele, se kterými ráda spolupracuji. Dodavatelé tvoří nedílnou součást Vašeho dokonalého dne a krásných vzpomínek. 

Připravím pro Vás prezentaci podrobného harmonogramu. Projdeme společně detail po detailu, abyste si v den svatby mohli užívat své drahé polovičky, Vašich hostů a nic Vás nepřekvapilo.

V průběhu schůzek budeme plánovat styl a design Vaší svatby. Připravím pro Vás návrh jak by mohla Vaše svatba vypadat. Z jakých prvků a barev by se mohla skládat. Probereme každý detail svatební dekorace. Po vzájemné dohodě dle Vašich představ a přání pro Vás vše připravíme a to včetně květinové dekorace.

Svatební den s Vámi prožijeme od ranních připrav až do večerní zábavy,

Podrobnosti této služby Vám ráda sdělím na osobní schůzce, která je nezávazná a zdarma. 

svatební tabule
svatební tabule

Svatební dekorace a floristické práce

K pohádkové svatbě patří krásné a příjemné prostředí. Naše agentura nabízí široký výběr dekorací jak pro svatební obřad, tak pro svatební hostinu. Vyslechneme si Vaše přání a představy pro vytvoření konceptu dekorace a to včetně té květinové, tak aby vše působilo celistvým a příjemným dojmem. Díky této službě si můžete Váš předsvatební čas užít bez stresu s Vaší rodinou a přáteli. 

svatební tabule
svatební tabule

Pronájem inventáře

Naše svatební agentura disponuje širokým spektrem inventáře pro dekoraci svatebního obřadu, svatební tabule, až po dekoraci celého prostředí svatebního místa.

Styl a design dekorace přizpůsobíme každému dle přání.

Bude nám potěšením, když náš svatební inventář rozzáří Váš svatební den.